Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Фільтрат Секреції Равлика

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
TIAM Есенція для обличчя Snail & Azulene Water Essence
TIAMЕсенція для обличчя Snail & Azulene Water EssenceЕсенції
180 мл
13.65 €
12.29 €
6.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.29 €
Farmstay Омолоджувальний тонер для обличчя Black Snail & Peptide9 Perfect Toner
Esfolio Гомаж пілінг-гель Snail Peeling Gel
EsfolioГомаж пілінг-гель Snail Peeling GelПілінги
150 мл
6.52 €
4.35 € / 100 ml
11 відгуки
Coxir Антивіковий крем для обличчя з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Cream
COSRX Зволожувальна есенція для обличчя Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
BentonКонцентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum PlusСироватки
35 мл
26.65 €
17.42 €
49.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
6 відгуки
Farmstay Сироватка на основі чорного равлика та пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Ampoule
Coxir Емульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear Emulsion
CoxirЕмульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear EmulsionЕмульсії
100 мл
15.95 €
15.95 € / 100 ml
4 відгуки
Coxir Крем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye Cream
CoxirКрем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye CreamКреми для Очей
30 мл
13.03 €
43.43 € / 100 ml
6 відгуки
COSRX Універсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One Cream
COSRXУніверсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One CreamКреми
100 г (банка)+2 розміри
12.39 €
12.39 € / 100 g
272 відгуки
Coxir Антивіковий тонер з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Toner
Farmstay Зволожуюча емульсія для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Emulsion
Farmstay Сироватка-ролер для шкіри навколо очей Black Snail Premium Rolling Eye Serum
Mizon Крем для рук та ніг з муцином равлики Hand And Foot Cream Snail
MizonКрем для рук та ніг з муцином равлики Hand And Foot Cream SnailКреми & Маски для Рук
100 мл
4.67 €
4.67 € / 100 ml
11 відгуки
COSRX Крем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye Cream
COSRXКрем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye CreamКреми для Очей
25 мл
17.24 €
68.96 € / 100 ml
13 відгуки
Mizon Нічна антивікова маска з равликовим екстрактом Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
MizonНічна антивікова маска з равликовим екстрактом Snail Wrinkle Care Sleeping PackНічні Маски
80 мл
26.99 €
15.30 €
19.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.17 €
10 відгуки
Mizon Тонер, що відновлює, з муцином равлики Snail Repair Intensive Toner
SEOUL 1988 Крем з муцином равлика 93% і екстрактом рису Cream : Snail Mucin 93% + Rice
Mizon Крем для повік Snail Repair Eye Cream
MizonКрем для повік Snail Repair Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
14.50 €
58.00 € / 100 ml
37 відгуки
Beauty of Joseon Відновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail Mucin
Beauty of JoseonВідновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail MucinСироватки
30 мл
12.58 €
41.93 € / 100 ml
82 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail Brightening
The SaemТканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail BrighteningТканинні Маски
20 мл / 1 шт
1.78 €
8.90 € / 100 ml
6 відгуки
SEOUL 1988 Есенція з муцином равлика і рисом Essence : Snail Mucin 97% + Rice
Missha Очищуюча пінка для обличчя Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і муцином равлика Snail Reedle Shot 100B
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Cream
TIAM Гель для вмивання Snail & Azulene Low pH Cleanser
TIAMГель для вмивання Snail & Azulene Low pH CleanserГелі
200 мл
10.25 €
5.13 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.95 €
17.50 € / 100 g
2 відгуки
APLB Крем для обличчя з женьшенем і муцином равлика Snail Mucin Ginseng Facial Cream

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами