Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medicube Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Abib Маска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed Jelly
AbibМаска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed JellyДогляд для Губ
11 г
11.99 €
109.00 € / 100 g
9 відгуки
Abib Гелеві патчі для повік з полінуклеотидами і ретиналем PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly
Medicube Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Biodance Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
VT Cosmetics Відновлююча есенція для обличчя з полінуклеотидами PDRN Essence 100
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Cu Skin Регенеруючий крем з бакучіолом CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Cream 100
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.59 €
13.50 € / 100 g
21 відгуки
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100Креми
50 мл
29.96 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.17 €
2 відгуки
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsАмпула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLСеруми & Ампули
15 мл
37.48 €
33.06 €
220.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.95 €
Medipeel Маска для обличчя з центеллою і полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
GenabelleОмолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning AmpouleАмпули
30 мл
26.32 €
21.06 €
70.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.06 €
11 відгуки
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Centellian24 Активна сироватка для обличчя з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Active Serum
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsАмпула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLСеруми & Ампули
15 мл
29.32 €
25.92 €
172.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.48 €
1 відгуки
kkul Маска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
14 відгуки
Eqqualberry Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
VT Cosmetics Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100
VT CosmeticsКрем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100Креми
50 мл
46.64 €
32.72 €
65.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.17 €
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами