Подарунок при покупці від 60 €
Спеціальні Потреби:

Сухість і Ламкість Волосся

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Elizavecca Відновлююча маска для волосся Collagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 Premium
La'dor Безсиліконовий зволожувальний кондиціонер для волосся Moisture Balancing Conditioner
La'dorБезсиліконовий зволожувальний кондиціонер для волосся Moisture Balancing ConditionerКондиціонери
530 мл+1 розміри
14.50 €
10.96 €
2.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.57 €
24 відгуки
Some By Mi Спрей-тонік проти випадіння волосся Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic
Daeng Gi Meo Ri Набір засобів для догляду за волоссям Professional Honey Therapy Plus Set
Daeng Gi Meo RiНабір засобів для догляду за волоссям Professional Honey Therapy Plus SetНабори
400 мл, 400 мл, 400 мл
68.99 €
48.29 €
4.02 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 48.29 €
Orjena Зміцнюючий шампунь з імбирем для об'єму Ginger Volume Firming Shampoo
OrjenaЗміцнюючий шампунь з імбирем для об'єму Ginger Volume Firming ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
17.17 €
3.43 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsАмпула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLСеруми & Ампули
15 мл
37.48 €
33.06 €
220.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.95 €
CP-1 Пілінг для шкіри голови Head Spa Scalp Scaler
CP-1Пілінг для шкіри голови Head Spa Scalp ScalerПілінги & Скраби
210 мл
15.56 €
6.22 € / 100 ml
20 відгуки
Masil Відновлювальна маска для волосся 10Premium Repair Hair Mask
Rated Green Відновлюючий термозахисний крем для волосся Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment
Rated GreenВідновлюючий термозахисний крем для волосся Real Shea Protein Recharging Leave-In TreatmentКондиціонери
150 мл+1 розміри
23.49 €
17.62 €
11.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.44 €
45 відгуки
La'dor Безсиліконовий зволожувальний шампунь для волосся Moisture Balancing Shampoo
La'dorБезсиліконовий зволожувальний шампунь для волосся Moisture Balancing ShampooШампуні
530 мл+1 розміри
14.50 €
10.96 €
2.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.96 €
50 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderШампуні
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
11 відгуки
Masil Відновлювальна маска для волосся 8Seconds Salon Super Mild Hair Mask
MasilВідновлювальна маска для волосся 8Seconds Salon Super Mild Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
27.40 €
7.83 € / 100 ml
29 відгуки
Masil Маска для волосся 8Seconds Salon Hair Mask
MasilМаска для волосся 8Seconds Salon Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
22.82 €
6.52 € / 100 ml
38 відгуки
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
La'dor Зволожувальна олія для волосся Wonder Hair Oil
La'dorЗволожувальна олія для волосся Wonder Hair OilОлії & Есенції
100 мл
13.81 €
13.81 € / 100 ml
14 відгуки
Plu Скраб для шкіри голови з екстрактом перцевої м'яти Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
La'dor Кондиціонер для волосся Real Intensive Acid Conditioner
La'dorКондиціонер для волосся Real Intensive Acid ConditionerКондиціонери
900 мл
17.97 €
2.00 € / 100 ml
2 відгуки
La'dor Шампунь для волосся Real Intensive Acid Shampoo
La'dorШампунь для волосся Real Intensive Acid ShampooШампуні
900 мл
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Безсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural Shampoo
La'dorБезсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural ShampooШампуні
530 мл+1 розміри
17.42 €
3.29 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для пошкодженого волосся Protein Bonding Shampoo Violet Muguet
KUNDAL Сироватка-міст для пошкодженого волосся Protein Bonding Hair Mist Serum Violet Muguet
La'dor Бальзам-маска для волосся Wonder Tear
La'dorБальзам-маска для волосся Wonder TearМаски
50 мл+1 розміри
7.71 €
15.42 € / 100 ml
2 відгуки
CP-1 Маска для волосся LPP Collagen Repair Hair Mask
CP-1Маска для волосся LPP Collagen Repair Hair MaskМаски
210 мл
15.65 €
7.45 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Бальзам для волосся Wonder Balm
La'dorБальзам для волосся Wonder BalmКондиціонери
50 мл+1 розміри
7.71 €
15.42 € / 100 ml
11 відгуки
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsАмпула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLСеруми & Ампули
15 мл
29.32 €
25.92 €
172.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.48 €
1 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALШампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb MintШампуні
500 мл
20.95 €
4.19 € / 100 ml
6 відгуки
Rated Green Маска для волосся Real Argan Cold Pressed Deep Conditioning Hair Mask
Rated GreenМаска для волосся Real Argan Cold Pressed Deep Conditioning Hair MaskМаски
200 мл
24.35 €
14.61 €
7.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.61 €

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами