Подарунок при покупці від 60 €
Бренди:

VT Cosmetics

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
VT Cosmetics Відновлююча есенція для обличчя з полінуклеотидами PDRN Essence 100
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100Креми
50 мл
29.96 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.17 €
2 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл
29.96 €
199.73 € / 100 ml
14 відгуки
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300Сироватки
50 мл+2 розміри
23.17 €
46.34 € / 100 ml
45 відгуки
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsАмпула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLСеруми & Ампули
15 мл
37.48 €
33.06 €
220.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.95 €
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
18.55 €
37.10 € / 100 ml
64 відгуки
VT Cosmetics Очищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask Cleanser
VT Cosmetics Гідрофільна олія для обличчя AZ Care Cleansing Oil
VT CosmeticsГідрофільна олія для обличчя AZ Care Cleansing OilОлії
200 мл
20.87 €
10.44 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Колагенова маска для обличчя з центеллою Cica Collagen Mask
VT CosmeticsКолагенова маска для обличчя з центеллою Cica Collagen MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
20.90 €
16.57 €
5.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.69 €
3 відгуки
VT Cosmetics Ампула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsАмпула для шкіри голови з полінуклеотидами PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLСеруми & Ампули
15 мл
29.32 €
25.92 €
172.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.48 €
1 відгуки
VT Cosmetics Колагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 100 2Step Mask
VT CosmeticsКолагенова маска для обличчя зі спікулами Collagen Reedle Shot 100 2Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 25 г / 1 шт
2.63 €
10.12 € / 100 g
1 відгуки
VT Cosmetics Висвітлюючий крем для повік з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Eye Cream
VT Cosmetics Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100
VT CosmeticsКрем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100Креми
50 мл
46.64 €
32.72 €
65.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.17 €
VT Cosmetics Пінка для вмивання з екстрактом центелли Cica Mild Foam Cleanser
VT Cosmetics Двоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300 2 Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300 2 Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 27 г / 1 шт
5.12 €
2.37 €
8.46 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.65 €
4 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 100 2 Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 100 2 Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 27 г / 1 шт
4.39 €
2.04 €
7.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.96 €
4 відгуки
VT Cosmetics Інтенсивно зволожуюча сироватка для обличчя Hydrop Reedle Shot 100
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin Serum
VT CosmeticsСироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin SerumСироватки
30 мл (без коробки)+1 розміри
19.06 €
15.98 €
53.27 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.98 €
VT Cosmetics Крем для обличчя з екстрактом центелли та ретинолом Cica Reti-A Cream 0.05%
VT Cosmetics Пілінг-маска для ніг зі спікулами Reedle Shot Foot Peeling Mask
VT CosmeticsПілінг-маска для ніг зі спікулами Reedle Shot Foot Peeling MaskКреми & Маски для Ніг
16 мл
4.55 €
3.23 €
20.19 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.23 €
1 відгуки
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і вітамінним комплексом Reedle Shot Ex Vitamin Modeling Pack
VT Cosmetics Ліфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Mask
VT CosmeticsЛіфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.72 €
11.83 € / 100 g
1 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 300 2-Step Mask
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
23.36 €
46.72 € / 100 ml
8 відгуки
VT Cosmetics Маска для обличчя з центеллою і ретинолом Cica Reti-A Mask
VT Cosmetics Висвітлююча маска для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask
VT Cosmetics Колагеновий крем для обличчя з центеллою Cica Collagen Cream
VT CosmeticsКолагеновий крем для обличчя з центеллою Cica Collagen CreamКреми
30 мл
21.77 €
17.00 €
85.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.24 €
VT Cosmetics Плампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper Beginner
VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ
4.3 г
14.99 €
11.81 €
295.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.21 €
2 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і центеллою Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid Care Capsule Cream
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid Care Capsule CreamКреми
50 мл
27.01 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.37 €
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з ретиналем і пептидами Retinal Peptide Capsul Cream
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з ретиналем і пептидами Retinal Peptide Capsul CreamКреми
50 мл
27.01 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.37 €
VT Cosmetics Маска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Mask
VT CosmeticsМаска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
21.99 €
16.57 €
5.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Capsule Cream
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Capsule CreamКреми
50 мл
27.01 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.37 €

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами