Подарунок при покупці від 60 €
Спеціальні Потреби:

Сухість і Ламкість Волосся

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 відгуки
Masil Набір для відновлення волосся 38Seconds Salon Hair Set
MasilНабір для відновлення волосся 38Seconds Salon Hair SetНабори
200 мл, 300 мл, 8 мл * 4 шт
31.22 €
5.87 € / 100 ml
5 відгуки
Masil Легка парфумована олія для волосся 6Salon Lactobacillus Hair Perfume Oil Light
Masil Зволожувальна парфумована олія для пошкодженого волосся 6Salon Lactobacillus Hair Perfume Oil Moisture
Farmstay Зволожувальний шампунь-кондиціонер з колагеном Collagen Water Full Shampoo & Conditioner
Rated Green Зволожуючий лосьйон для волосся Shea Butter Anti-Frizz Hydrating Hair Lotion w/ Jojoba Oil
Rated Green Живильна маска для волосся Real Shea Real Change Treatment
Rated GreenЖивильна маска для волосся Real Shea Real Change TreatmentКондиціонери
240 мл
18.61 €
7.75 € / 100 ml
3 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Кондиціонер для сухого та ламкого волосся Ki Gold Premium Treatment
La'dor Зволожувальна сироватка для волосся Wonder Full Hair Serum
La'dorЗволожувальна сироватка для волосся Wonder Full Hair SerumСеруми & Ампули
200 мл+1 розміри
19.89 €
9.95 € / 100 ml
10 відгуки
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment Osmanthus
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment Hinoki
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment La Pitta
La'dorПарфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment La PittaМаски
380 мл+2 розміри
18.44 €
4.85 € / 100 ml
2 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Шампунь для волосся Black Garlic and Curcumin Shampoo
Daeng Gi Meo RiШампунь для волосся Black Garlic and Curcumin ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
14.45 €
2.89 € / 100 ml
7 відгуки
Pyunkang Yul Шампунь-гель для душа ATO Wash & Shampoo Blue Label
Pyunkang YulШампунь-гель для душа ATO Wash & Shampoo Blue LabelШампуні
350 мл
18.99 €
5.43 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White MuskКондиціонери
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo White Musk
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo White MuskШампуні
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber Vanilla
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber VanillaШампуні
500 мл+1 розміри
16.83 €
3.37 € / 100 ml
4 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Кондиціонер для волосся з медом Professional Honey Therapy Plus Treatment
La'dor Парфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil Hinoki
La'dorПарфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil HinokiОлії & Есенції
80 мл+1 розміри
13.58 €
16.98 € / 100 ml
7 відгуки
La'dor Парфумована олія для тонкого волосся Perfumed Hair Oil La Pitta
La'dorПарфумована олія для тонкого волосся Perfumed Hair Oil La PittaОлії & Есенції
80 мл+1 розміри
20.38 €
25.47 € / 100 ml
13 відгуки
La'dor Маска для волосся Herbalism Treatment
La'dorМаска для волосся Herbalism TreatmentМаски
360 мл+1 розміри
18.04 €
5.01 € / 100 ml
6 відгуки
CP-1 Концентрована есенція для волосся Keratin Concentrate Ampoule
CP-1Концентрована есенція для волосся Keratin Concentrate AmpouleСеруми & Ампули
80 мл+1 розміри
11.42 €
14.27 € / 100 ml
4 відгуки
CP-1 Сироватка для волосся Premium Silk Ampoule
CP-1Сироватка для волосся Premium Silk AmpouleСеруми & Ампули
150 мл+2 розміри
9.43 €
6.29 € / 100 ml
32 відгуки
CP-1 Маска для волосся Premium Hair Treatment
CP-1Маска для волосся Premium Hair TreatmentМаски
250 мл+1 розміри
15.17 €
6.07 € / 100 ml
17 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Ginger Purifying Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Ginger Purifying ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
14.05 €
2.81 € / 100 ml
3 відгуки
Masil Набір засобів для догляду за волоссям 8Seconds Salon Hair Mask Set
MasilНабір засобів для догляду за волоссям 8Seconds Salon Hair Mask SetНабори
350 мл, 8 мл, 8 мл
23.84 €
6.51 € / 100 ml
2 відгуки
Masil Відновлювальний філлер для волосся 8Seconds Salon Hair Repair Ampoule
MasilВідновлювальний філлер для волосся 8Seconds Salon Hair Repair AmpouleФілери
15 мл * 20 шт+2 розміри
38.22 €
12.74 € / 100 ml
20 відгуки
Masil Шампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling Shampoo
MasilШампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
16.50 €
3.30 € / 100 ml
53 відгуки
Masil М'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar Shampoo
MasilМ'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
12 відгуки
Masil Шампунь з пробіотиками для об'єму волосся 5Probiotics Perfect Volume Shampoo
MasilШампунь з пробіотиками для об'єму волосся 5Probiotics Perfect Volume ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
16.50 €
3.30 € / 100 ml
13 відгуки
Masil Шампунь проти жовтизни волосся 5Salon No Yellow Shampoo
MasilШампунь проти жовтизни волосся 5Salon No Yellow ShampooШампуні
500 мл+3 розміри
18.76 €
3.75 € / 100 ml
8 відгуки
Masil Шампунь для волосся 3Salon Hair Cmc Shampoo
MasilШампунь для волосся 3Salon Hair Cmc ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
34 відгуки
Masil Освіжальний тонік для шкіри голови 11Salon Scalp Care Ampoule Tonic
MasilОсвіжальний тонік для шкіри голови 11Salon Scalp Care Ampoule TonicФілери
30 мл * 4 шт+1 розміри
10.48 €
8.73 € / 100 ml
5 відгуки
Masil Лосьйон для очищення шкіри голови 12Scalp Spa Cleansing Lotion
MasilЛосьйон для очищення шкіри голови 12Scalp Spa Cleansing LotionПілінги & Скраби
15 мл * 4 шт+1 розміри
6.34 €
10.57 € / 100 ml
8 відгуки
Farmstay Маска для волосся Shining Silk Repair Hair Treatment Collagen
FarmstayМаска для волосся Shining Silk Repair Hair Treatment CollagenМаски
150 мл
11.89 €
7.93 € / 100 ml
9 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами