Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Arencia Заспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing Cream
Medicube Тонер з полінуклеотидами і центеллою PDRN Pink Cica Soothing Toner
Medicube Гель для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Gel
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Genabelle Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Apothe Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Dr. Althea Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Reju 5000 Cream
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Nacific Заспокійливий крем для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Barrier Cream
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuracleСироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol ShotАмпули
30 мл
21.23 €
10.96 €
36.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.57 €
Some By Mi Праймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless Primer
Some By MiПраймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless PrimerПраймери
10 г
13.21 €
132.10 € / 100 g
11 відгуки
COSRX Маска для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Arencia Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask
Purito Seoul Відновлюючий тонер для обличчя з полінуклотидами Oat PDRN Gentle Refining Toner
LALARECIPE Гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Melting Gel Mask
UIQ Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQМаска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetТканинні Маски
22 мл / 1 шт+1 розміри
2.58 €
11.73 € / 100 ml
Dr. Reju-All Сет для догляду за обличчям з полінуклеотидами PDRN Essentials Trio
Dr. Reju-All Відновлююча сироватка для губ з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum
Missha Пілінг-сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25
MisshaПілінг-сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25Пілінги
15 мл
27.87 €
19.46 €
129.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.63 €

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами