Чудова!Мені не вистачало зволоження. Я спробувала цю сиворотку та була приємно вражена - обличчя миттєво засяяло, тон вирівнявся. Буду брати ще, а тандемі с кремом цієї серії просто чудово!
Чудова!Мені не вистачало зволоження. Я спробувала цю сиворотку та була приємно вражена - обличчя миттєво засяяло, тон вирівнявся. Буду брати ще, а тандемі с кремом цієї серії просто чудово!