супер турбота..Змішували 1:1 з водою в каструлі. Після струшування утворюється піноподібна консистенція. Дуже добре наноситься, ефект зберігається навіть після кількох разів миття голови. Я люблю цей продуЧитати далі
НуЛегка текстура, швидко вбирається, і справді виконує свою роботу, але я не бачу особливої ефективності, тому більше не купуватиму. Знову ж таки, це просто моя шкіра розпещена багатьма типамиЧитати далі
супер турбота..Змішували 1:1 з водою в каструлі. Після струшування утворюється піноподібна консистенція. Дуже добре наноситься, ефект зберігається навіть після кількох разів миття голови. Я люблю цей продуЧитати далі
НуЛегка текстура, швидко вбирається, і справді виконує свою роботу, але я не бачу особливої ефективності, тому більше не купуватиму. Знову ж таки, це просто моя шкіра розпещена багатьма типамиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу